O nás

Řídíme se heslem "Náš zákazník, náš pán."

Naše firma je postavena na základě dlouholetých zkušeností v kombinaci s nabídkou špičkových produktů firmy Houghton a Shell. Našimi zákazníky jsou především strojírenské firmy, ale dodáváme i produkty do mnoha dalších průmyslových odvětví.

Firma INDUSTRY OIL s.r.o. je stabilním spolehlivým dodavatelem průmyslových olejů a maziv. Tribotechnickou odbornost  využíváme při aplikaci produktů snad do všech odvětví průmyslu. V malých i velkých firmách vytváříme kompletní mazací plány, schémata a také počítáme ekonomiku použitých produktů ve vztahu k vybavení provozů.

Dodáváme celý sortiment olejů a maziv firmy Houghton. Portfolio výrobků   je velmi široké a je  rozděleno do mnoha skupin  a podskupin. I když  je hlavní orientace naší firmy  zaměřena především na řezné emulzní kapaliny, tvářecí a řezné  oleje, konzervační prostředky,  produkty pro klasické mazání strojů i zařízení,   doporučujeme a  dodáváme veškerý sortiment produktů Shell zahrnující oleje a maziva z kategorie hydraulických, ložiskových, kluzných, oběhových, převodových, kompresorových, vývěvových, kalicích, teplonosných a mnoha dalších včetně plastických maziv.

Historie firmy a významná data

2016 - Firma INDUSTRY OIL s.r.o. nabízí kompletní servis v podobě čištění strojů a služby "Fluid Management"

2013 - Získání oficiálního zastoupení firmy Houghton pro Českou Republiku.

2012 - Firma Houghton odkupuje kompletní portfolio technoligických kapalin firmy Shell.

2010 - Vznik samostatné firmy INDUSTRY OIL s.r.o. - oficiální distributor firmy Shell v oblasti průmyslových maziv.