Emulzní oleje - SCO - kapaliny

V současné době pečlivě vybíráme z 250 druhů emulzních olejů

Výběr kapaliny se může zdát jako jednoduchý proces, ale ve skutečnosti je tomu právě naopak. Samotný výběr kapaliny záleží na obráběných materiálech, použitých strojích, náročnosti a typu operace, tvrdosti a zdroji vody, styku obsluhy s kapalinou, čistotě prostředí, bezpečnostních nárocích a dalších mnoha faktorech, které zjišťujeme během návštěvy u zákazníka. Naše vysoce kvalitní chladicí kapaliny na vodní bázi vám při správném určení pomohou zvýšit produktivitu a snížit výrobní náklady - což rádi vyhodnotíme a zdokumentujeme při testu, abyste měli hmatatelný důkaz o správnosti volby. Náš sortiment sahá od polosyntetických mikroemulzí až po inovativní makroemulze bez obsahu bóru a formaldehydu s extra dlouhou životností. Rozšiřujeme také emulze na bázi polymerů.

Všechny v současné době dodávané produkty jsou řádně registrovány dle legislativy REACH.

ŘADA HOCUT - emulze s extra dlouhou životností

Hocut je celosvětově vedoucí technologie bez obsahu bóru. Poskytuje vynikající životnost kapaliny s vyšším výkonem stroje.

ŘADA ADRANA - mikroemulze

Tato řada obsahuje univerzální polosyntetické, mikrojemné emulze na bázi minerálních olejů pro lehké až středně těžké strojní obrábění. Produkty lze používat v kombinaci s většinou materiálů a širokou škálou kvality vody.

ŘADA SITALA - makroemulze

Mléčné emulze na bázi minerálních olejů se silným mazacím efektem pro těžké strojní obrábění. Produkty lze používat v kombinaci s většinou materiálů a širokou škálou kvality vody.

ŘADA METALINA - syntetické roztoky

Syntetické roztoky bez obsahu minerálních olejů pro broušení a strojní obrábění s vynikající ochranou proti korozi, odlučováním úkapového oleje a čistotou prostředí. 

ŘADA HOCUT BIO - emulze bez obsahu bóru a aminů

Tyto emulze na bází minerálních olejů neobsahují bór, aminy ani baktericidy. Jsou určeny pro aplikace s vysokou mírou kontaktů obsluhy.

ŘADA HOCUT - emulze na bázi esterů

Emulze na bázi esterů, 100% bez obsahu minerálních olejů jsou určeny pro uživatele, kteřl chtějí přejít na kapaliny z obnovitelných surovin nebo poživat výhod výkonných esterů.