Ochrana kovů - konzervace

Široká nabídka pro maximální ochranu přesně podle vašich potřeb

Náš sortiment antikorozních prostředků vám nabízí bohatý výběr typů ochranných filmů a doby ochrany přesně podle vašich požadavků. Můžete si vybrat krátkodobou vnitřní provozní ochranu nebo dlouhodobou vnější ochranu proti korozi.

Obě řady, Ensis i Rust Veto, vám přinesou nejen spolehlivou ochranu, ale také snížení nákladů díky jednodušší manipulaci, nižší spotřebě a dokonalejším procesům, navíc snáze splníte všechny platné předpisy. Chemici formy Houghton spolupracují s obsluhou strojů a vyvíjejí produkty s takovými vlastnostmi, jako je minimální zápach nebo tenčí a sušší filmy, které usnadní manipulaci s díly.

PRODUKTY NA BÁZI ROZPOUŠTĚDEL - Řada Ensis DW, Řada Rust Veto 200

Řada rychleschnoucích produktů na bázi rozpouštědel, bez obsahu VOC. K dostání ve všech typech filmů (tukové, voskové a olejové). Vyberte si dobu ochrany od krátkodobé až po několik let.

PRODUKTY NA BÁZI OLEJE - Řada Ensis RPO, Řada Rust Veto 100

Produkty Houghton na bázi oleje mají vodoodpudivé a tixotropní vlastnosti, které snižují viskozitu, ale zachovávají výkon.

PRODUKTY NA VODNÍ BÁZI - Řada Ensis WB, Řada Rust Veto 300

Náš sortiment obsahuje syntetické roztoky a mléčné emulze vytvářející  olejové nebo tukové filmy. Produkty na vodní bázi jsou k dostání ve formě koncentrátu nebo hotového roztoku.